قوانین خرید آنلاین  از سایت و یا سفارش محصول بصورت پستی و پیک:

محصولاتی که به صورت یک بسته آموزش تصویری تهیه شده است،با شرایط زیر عرضه می گردد و خرید محصول به منزله پذیرش شرایط ذیل می باشد.
 

 1. دارای شرایط کپی رایت می باشد.
 2. محصولات از قفل نرم افزاری استفاده می کنند.
 3. بسته آموزشی فقط بر روی سیستم عامل ویندوز قابل اجرا است.
 4.  امکان اجرا بر روی ماشین مجازی وجود ندارد.
 5.  امکان رکورد مجدد فیلم های آموزشی وجود ندارد.در صورتی که یکی از برنامه های ضبط و یا رکورد در حال اجرا باشد برنامه بطور خودکار بسته می شود و گاهی مجبور به راه اندازی مجدد ویندوز ناشی می شود.
 6. هر بسته آموزشی دارای دو لایسنس می باشد که می توانید بر روی دستگاه کامپیوتر فعال سازی کنید.
 7. برای فعال سازی بیشتر از دو دستگاه کامپیوتر باید جداگانه سفارش لایسنس دهید.
 8.  در صورتی که ویندوز شما دچار مشکل شود می توانید دوباره سیستم عامل ویندوز را نصب کنید و  فیلم های آموزشی را بدون فعال سازی مجدد مشاهده کنید.
 9.  سریال و کد فعال سازی و یا Activation Code را هنگام فعال سازی اولیه در یک جای مطمئن نگهداری نمایید برای مواقعی که دوباره سیستم عامل ویندوز را نصب می کنید، مورد نیاز است.
 10.  روش فعال سازی : از طریق پیامک – اینترنت – وب سایت پشتیبانی
 11. با توجه به اینکه محصول ارائه شده جزء محصولات دیجیتالی بشمار می آید بنابراین پس از خرید، تحت هر عنوانی غیر قابل استرداد می باشد.
 12. گر شرکتهای حقوقی نیاز به فاکتور رسمی دارند ۱۵ درصد به مبلغ بسته آموزشی اضافه می شود.
 13. زمانی که  فاکتور برای شرکت حقوقی صادر شده باشد و شرکت هنوز پرداخت را انجام نداده باشد و در این زمان کد تخفیف اعلام شود، شامل حال آن شرکت نمی باشد و بایستی مبلغ منظور شده در فاکتور را پرداخت نمایید.
 14. در صورتی که هارد دیسک  کامپیوتر مشکل پیدا کند مانند تعویض و یا  سوختن آن، لایسنس استفاده شده از بین می رود و باید دوباره لایسنس تهیه کنید.
 15. هر لایسنس اضافی معادل نصف مبلغ  بسته آموزشی می باشد.