نحو فعال سازی فیلم های آموزشی خریداری شده:

 

۱– ابتدا چک کنید که تنظیمات ویندوز شما به چه شکلی است.

در ویندوز ۷:

– روی desktop ویندوز کلیک راست کنید  سپس گزینه Personalize را انتخاب کنید. از سمت چپ گزینه Display را انتخاب کنید و از سمت راست گزینه smaller 100%  default را انتخاب کنید

در غیر اینصورت صفحه فعال سازی بطور مناسب دیده نمی شود و با مشکل مواجه می شوید. می توانید بعد از فعال سازی و  دوباره تنظیمات را به دلخواه خود تغییر دهید.

در ویندوز ۸ و یا ۱۰:

۲- روی desktop ویندوز کلیک راست کنید  سپس گزینه Display Settings را انتخاب کنید.
در قسمت پایین change the size of text,apps,and other item روی ۱۰۰% و یا همان default تنطیم کنید.

۳- برای نمایش درست پارسی باید ویندوز خود را پارسی کنید در قسمت  control panel->regional and language->Advanced   فارسی را تنظیم کنید.

۴- ابتدا تمامی فایلهای دانلودی و یا dvd که سفارش دادید را در یک پوشه دلخواه روی هارد دیسک کپی کنید. نکته بسیار مهم  توجه داشته باشید که نام پوشه  نباید پارسی  و یا دارای فاصله باشد.

۵- روی فایل اول با پسوند rar کلیک راست کنید و گزینه extract Here را انتخاب کنید.بعد از بازشدن تمامی فایل ها، یک پوشه بنام بسته آموزشی ساخته می شود.

۶- تمامی هاردهای اکسترنال و فلش مموری متصل به کامپیوتر را در هنگان فعال سازی از کامپیوتر جدا کنید.

۷- داخل پوشه بسته آموزشی شوید و فایل با پسوند exe را اجرا کنید،  اگر از ویندوز ۱۰  استفاده می کنید  برنامه را بصورت run as Administrator اجرا کنید.یک پنجره بعنوان فعال سازی ظاهر می شود که یکی از چهار روش زیر را می توانید انتخاب کنید.

  • فعال سازی به صورت مستقیم
  • فعال سازی از طریق وب سایت پشتیبانی
  • فعال سازی از طریق ارسال پیامک
  • فعال سازی از طریق سیستم تلفن گویا

فعال سازی به صورت مستقیم:

در این روش کامپیوتر خود را به اینترنت وصل کنید  سریال فعال سازی را در بالا وارد کنید و دکمه فعال سازی را بزنید.
در این حالت یک پنجره ظاهر شده و اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. این اطلاعات صرفا برای پشتیبانی روزهای آتی می باشد تا اگر با مشکلی مواجه شدید بتوانید پیگیری کنید.
با توجه به اینکه بعضی از سازمانها اکثر پورتهای اینترنتی  را بسته اند ممکن است از این روش نتوانید فعال سازی را انجام دهند.

 فعال سازی از طریق وب سایت پشتیبانی: 

این روش برای حالتی است که کامپیوتر شما امکان ارتباط مستقیم با اینترنت را ندارد و بعضی از شرکتها و سازمان اجازه اتصال مستقیم دستگاه کامپیوتر را به اینترنت نمی دهند.بعد از انتخاب این گزینه لینک سایت  lockreg.com  را مشاهده می کنید. از کامپیوتر دیگری که امکان اتصال به اینترنت را دارید وارد سایت شوید  و کد سخت افزاری  و شماره سریال  که برای شما هنگام خرید ایمیل شده است  را در سایت وارد کرده سپس پنجره اطلاعات فردی ظاهر می شود اطلاعات فردی را وارد کنید فقط قسمت آدرس ایمیل را وارد نکنید چون صفحه خطا نمایش داده می شود. بعد از زدن دکمه فعال سازی و کمی شکیبایی  کد فعال سازی برای شما نمایش داده می شود.حال دوباره به پنجره فعال سازی برگردید و کد فعال سازی دریافتی از سایت را وارد کنید و دکمه فعال سازی را بزنید.

  فعال سازی از طریق ارسال پیامک:

در این روش بعد از انتخاب، سریال دریافتی را به شماره ۳۰۰۰۶۱۷۹۱۰۲۰۳۰ را پیامک کنید تا کد فعال سازی برای شما ارسال شود و سپس کد فعال سازی را وارد کنید.
توجه داشته باشید که اگر جلوی پیام های تبلیغاتی را بسته باشید با این روش نیز با مشکل مواجه خواهید شد.

فعال سازی از طریق سیستم تلفن گویا

از این روش استفاده نکنید چون پشتیبانی نمی شود.

نکات خیلی مهم:

  • در حفظ شماره سریال و کد فعال سازی کوشا باشید. چون ارتباط ما با شما بر اساس  این سریال و مشخصات فردی شماست.
  • عمل فعال سازی فقط یکبار خواهد بود.
  • با توجه به لایسنس خریداری شده فعال سازی را می توانید فقط روی دو دستگاه کامپیوتر مانند منزل و محل کار انجام دهید.
  • اگر به هر دلیلی نیاز داشتید که ویندوز خود را عوض کنید مشکلی نیست. بعد از تغییر ویندوز خود فایل اجرایی بسته آموزشی را دوباره اجرا کنید و روش  فعال سازی از طریق وب سایت پشتیبانی را انتخاب کنید  و کد فعال سازی را که قبلا یکبار هنگام فعال سازی دریافت کردید را وارد کنید.(لطفا اشتباه نکنید منظور کد فعال سازی است نه سریال فعال سازی که برای شما ایمیل شده است).